Filmový pátek: Fallen Angel

03.10.2014 18:30

Fallen Angel

Film plný efektů, odhodlanosti a síly vstát a bojovat!

Film vznikl ve vlastní produkci autorů. Získal si 2. místo v hlasování odborné poroty na XIV. Filmovém festivalu Fakulty informatiky v Brně v květnu roku 2014. Na tomto festivalu byl oceněn i 4. místem v hlasování diváků.

Autoři filmu

Jedním z autorů námětu a scénáře je Jiří Fabík, který vystudoval obor Žurnalistika a Digitální média na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Druhým spoluautorem námětu je Luboš Ondráček. Oba autoři jsou součástí Epicture studia. Píší scénáře, natáčí a produkují krátké filmy, reklamní spoty, nebo videoklipy. Vidět je můžete při práci ve vlastním studiu, ale také na Barrandově!

Hlavní myšlenka filmu

Akční tribut legendární brněnské ruině. Epicture střílí poslední gól umírajícímu stadionu!

Informace o filmu

Žánr: Akční

Námět, scénář, režie: Jiří Fabík, Luboš Ondráček

Kamera: Jiří Fabík, Tomáš Chalupský, David Konečný

Střih: Luboš Ondráček

Zvuk: Samuel Jurkovič

Hudba: Zdeněk Šimek

Hrají: David Karas, Miloš Mikulášek

Líbil se vám dnešní filmový pátek? O své dojmy se s námi můžete podělit na našem Facebooku!

Foto: Epicture