Hudební neděle: Pavel Callta

03.08.2014 20:00
Hudební neděle Pavel Callta
Song Zrzka je na prvních místech hitparád! A který student by se nezhlédl v  klipu Naštěstí!

Pavel Callta, talentovaný zpěvák z České Lípy sklízí obrovské úspěchy se svým songem Zrzka. Vystudoval Euroškolu se zaměřením na ekonomiku, turismus a cizí jazyky a od září 2009 nastoupil na Konzervatoř Jaroslava Ježka, obor Muzikál, kde působil pouze rok, jelikož studoval zároveň na vysoké škole. Na kytaru se naučil hrát na letním táboře a od té doby hraje a skládá. A že mu to jde, se můžete přesvědčit právě teď!

Song Zrzka

Písnička, která vám bude znít ještě dlouho v hlavě. A začíná těmito větami Pavla Callty: „Dobré ráno, děti. Tak co, jak jste se dneska vyspali? Dobré ráno, zlato. Nevím jak vy, ale já mám hlad jako vlk…“

Poslechnout písničku si můžete právě teď a tady!

Song Naštěstí

Zabouchnuté klíče, dobíhání na autobus, šprtání se na písemku cestou do školy, revizor, kterého zrovna nečekáte a dobíhání do školy se zvoněním – kdo by to neznal? Ale i přesto byste neměli přestat věřit na štěstí. A víte proč? Tak to se hned dozvíte v tomto klipu!

Dnešní deštivou neděli vám proslunil svými skvělými a optimistickými songy Pavel Callta.

O své dojmy z této hudební neděle se s námi můžete podělit na našem Facebooku.

Foto: Freeimages.com

Video: YouTube.com