Filmový pátek: Jak ztratit kluka v 10 dnech

15.08.2014 20:00

Jak ztratit kluka v 10 dnech

Komedie pro všechny spisovatelky a jen pro ty muže, kteří něco vydrží!

Autor: Lenka Tláskalová

„ Co rubrika Jak na to, Andie?“ zeptá se šéfredaktorka populárního magazínu pro ženy. „No, pracuji teď na něčem jiném. Je to politický článek a je to opravdu…,“ odpovídá Andie, když v tom je přerušena šéfovou slovy: „Ne, Andie, pracuješ v Composure. Zajímá nás móda, trendy, dieta, plastiky, erotické drby. To je Composure.“ „Ano, ale…,“  namítá Andie. „Poslyš Andie. Poslouchej. V téhle rubrice jsi nová. Jestliže dokážeš, že ji bude číst každý, můžeš si psát o čemkoliv. Nebudu ti bránit. Do té doby budeš psát o tom, o čem budu chtít já.“ řekne na srozuměnou šéfová a tak Andie začíná psát článek na téma důvodů rozchodů mužů se ženami s názvem článku: Jak ztratit kluka v 10 dnech.

Článek o vlastním příběhu

Nejlepší autor je ten, který píše o tom, co zná. A tak si Andie najde skutečně kluka, a pak dělá vše pro to, aby se ho zbavila. To by nebyl až zas takový problém, kdyby tím klukem nebyl Benjamin, který uzavřel sázku o zakázku na reklamu s diamanty. Vsadil se totiž, že dokáže přimět do 10 dnů jakoukoliv ženu, aby se do něj zamilovala. A právě tito dva se svými cíly na sebe narazí jednoho večera v baru. Jak to dopadne? Vydrží to Benjamin 10 dnů s Andie? Dokáže se ho Andie do 10 dnů zbavit a napsat o tom poutavý článek, aby byla jako autorka svobodná? Přežijí to oba dva ve zdraví a bez trvalých psychických následků? To vše se dozvíte v této skvělé komedii!

Jak ztratit kluka v 10 dnech

Informace o filmu

Žánr: Romantická komedie

Knižní předloha: Michele Alexander a Jeanie Long

Režie: Donald Petrie

Kamera: John Bailey

Hrají: Kate Hudson, Matthew McConaughey, Michael Michele, Shalom Harlow a další.

Délka filmu: 116 minut

Zhlédněte tento první celovečerní film, který naleznete zde!

 

 

Líbil se vám první celovečerní filmový pátek? Viděli jste již tento film? O své dojmy se můžete podělit s námi na našem Facebooku!

Foto: Wikipedia.org

Video: YouTube.com

Související články

Filmový pátek: Kybersvět

Filmový pátek: Výjimka v překladu